• Обновено
Нокти Датотеки Пескарење 100/180 Круг Ронки за Помине Уметност Совети Нокти Бафер Блок Поставите Сива Нокти Датотеки за Нокти полски Алатка CHAOCHAO

Нокти Датотеки Пескарење 100/180 Круг Ронки за Помине Уметност Совети Нокти Бафер Блок Поставите Сива Нокти

Оценката:
DEN 458.64

Тековен
Во магацинот.

Двострано датотека, 100/180 жито.Помине уметност алатки за поднесување на ноктите / помине третман / помине проширување / нокти.Погоден за природни нокти лажни нокти и ноктите екстензии.Сосема нов и лесен за употреба.Пакетот Вклучува : 10 x Нокти Датотеки.Добредојдовте на нашата продавница, нашите производи ќе бидат постојано ажурирани, добредојдени да се продолжи да се обрне внимание!Опис : Количеството : 10pcs Item Тип : Buffer Material : Црна песок bar Package Вклучува : 10 x Нокти Датотеки Забелешка:1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.