• Обновено
TowelSelections Мажите Заврши Памук Прилагодливи Velour Туш & Бања Тело прикривање на Облека

TowelSelections Мажите Заврши Памук Прилагодливи Velour Туш & Бања Тело прикривање на Облека

Оценката:
DEN 478.80

Тековен
Во магацинот.

Тери.Машина За Миење.МАЖИТЕ ТУШ ЗАВРШИ - Тери velour туш и када заврши за мажи.Тери платно за внатрешни работи, и velour надворешен туш заврши е дизајниран за удобност и absorbency.Тоа е двојно stitched за издржливост.Оваа мажите тери velour крпа и завиткајте има кука и јамка затворање така може да се стави тоа на брз.Тоа е прилагодливи за различни половината големини, и има лесен пред џеб да се за вашата рака или лична нега предмети.Оваа туш заврши прави подготвува во удобноста нормален дел од вашиот ден.СОВРШЕН ПОДАРОК - Туш и када тело заврши е совршен подарок за вашите најблиски.Ова се заврши може да се користи за бања, бања, туш и базен.Карактеристики предниот џеб и да кука и јамка fastener затворање.На коленото должина дизајн обезбедува доволно покриеност, без да се рестриктивни.Тоа е, исто така, целосно машина перат, па можете да ги задржите свежи и спремни секој ден.Тери платно за внатрешни работи и velour надворешноста ќе whisk вода подалеку од вашата кожа, па можете да се исуши надвор побрзо.ОДЛИЧНО ЗА БАЊА И СПА - Кога ќе излезе од туш или базен, заслужуваат да заврши себе си во удобноста.Оваа мажите туш заврши е направен од lush тери velour.Дизајниран да заврши удобно околу половината, овој туш заврши е многу абсорбента и мека на допир.Можете да останете покриени и удобно како што се избричат, чешел косата, како и изберете ја вашата облека за денот.Таа доаѓа во неколку различни бои, па можете да ги собереш една за дома, на базен и теретана.НАПРАВЕН ВО ТУРЦИЈА - Мажите бања заврши е направен од 100% турски Памук.Измијте и исушете со кука и јамка сврзувачки елементи затворени.Машина мие, се мијат со топла вода.Собори сува ниска топлина.ДОВЕРБА ВО ТЕКСТИЛ - Ние веруваме во нашите производи.Нашите производи се тестирани за штетни материи според Oeko-Tex Стандард 100. Без оглед на вашата возраст можете да добиете многу од туш заврши и ние може да ви помогне да ја пронајдете вистинската големина и стил. 100% Турски Памук.Тери velour тело заврши за мажи.Тери крпа за внатрешни работи.Velour надворешноста.Абсорбента, меки и удобни.Преден џеб.Прилагодливи кука и јамка fastener затворање за различни половината големини.Машина перат.Направен во Турција.Измијте и исушете кука и јамка сврзувачки елементи затворени.Измијте туш заврши одделно од облека.Избегнувајте користење на кајгана, ткаенина softeners и фен листови.Кајгана се распаѓа на памучни влакна.Softeners намали absorbency.Додавање 1/2 чаша бело дестилирана оцет за да ја исплакнете со вода ќе се отстрани било детергент start-up и lint.Ако видите влечат јамка на вашиот, ве молиме да се намали влечат јамка со еден пар ножици.Ова нема штета на објектот.Големина на : Големи/X-Large | Боја : Избледени Тексас Промоции може да варира во зависност од големината/боја.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.