• Обновено
Хартија Машина се Тркалаат Фармацевт 18 инчи Ѕид Kraft Хартија Duralov

Хартија Машина се Тркалаат Фармацевт 18 инчи Ѕид Kraft Хартија Duralov

Оценката:
DEN 4511.76

Тековен
Во магацинот.

Машина Хартија се Тркалаат Фармацевт Ѕид 18" инчи Duralov. 18 инчи ширина хартија се тркалаат носителот машина диспензерот за ѕид инсталација За употреба со kraft хартија, маскирање хартија, заврши хартија и повеќе да се Направени од Алуминиум 3003 1/8 дебелина тешки апликации Мелница Заврши без слој Max тек со дијаметар од 9 инчи Вклучуваат сечење нож лесен за користење, Лесен за инсталација со 6 завртки зависи од локацијата услови (ѕид поправи завртки не се вклучени) Држете го хартија се тркалаат ширина 18 инчи max дијаметар max 9 инчи Треба собрание.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.