• Обновено
C9 Шампион на Жените Активни Резервоарот

C9 Шампион на Жените Активни Резервоарот

Оценката:
DEN 383.76

Тековен
Во магацинот.

63% Полиестер, 36% Rayon, 1% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Лабава одговара : Опуштено одговара за удобност и мобилност.Дуо Сува - фитили влага, суши брзо.Дише ткаенина.Истегнување.УВ Заштита 20. Жените Активни Резервоарот Врвот од C9 Шампион карактеристики висока екипажот вратот и долго flowy одговара дека се протега да се зголеми мобилноста.Овој мускул tee ви помага да бидете кул и удобно со дише ткаенина и пот wicking технологија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.