• Обновено
Sewinfla 24Ft Гумени Проектор Екран со Компресор Поддршка на Предната и Задна Проекција кренат Отворен и Затворен Проектор Екран за Надворешни Партија за домашно Кино

Sewinfla 24Ft Гумени Проектор Екран со Компресор Поддршка на Предната и Задна Проекција кренат Отворен и Затворен

Оценката:
DEN 9575.76

Тековен
Во магацинот.

????✔【БРЗ НАДУЕНИ, ПОГОДНО НОСАТ】Нашата надворешна проектор екран со стојат обезбедува целосна blowup инфлацијата со ниско ниво на бучава во околу 2-5 минути.Отворете го искористи патент да се направи на издувни гасови порта како широк како е можно.Но на пониски температури материјал добива малку потешко, и можете да добиете набори.Најголемата корист од ПВЦ е дека не постои комбинација заеднички и целата е рамен.Истото може да се сушат во машина.Овој вид на екранот е направен од висок квалитет на анти-навремено еластична ткаенина, која може да се мијат или машина измиени. 3 : Откако ќе ги искористи за неколку минути, долги хоризонтални неколку trachea наредени заедно, а потоа и од без издувни порта едниот крај почна да се тркалаат на производот, полека се притисне за да се направи внатрешен воздух, испуштање од издувните порта, по волумен на издувните порта позиција, воздухот во внатрешноста не е многу.Се придржуваат до висок квалитет : од изборот на материјали, користење на двојно-игла за шиење, секој производ ќе бидат преголеми за да се провери секој детал, со цел да се обезбеди врвен квалитет пред пакување.Можете да ја исплакнете со тоа директно со вода.Континуирана иновација : Ние сме постојано собирање на потрошувачите мислења и Предлози.Континуирано се насочени оптимизација на нашите производи.????✔【ДВОЈНО СТРАНИ ПРОЕКЦИЈА】Мека анти-навремено екран крпа може да се предниот и задниот дел-проектирани кој ви овозможува да бидете флексибилни со простор ви треба!Добар пример би бил на свадба, каде што може да сакате проекторот скриени зад кренат проектор на екранот и не се сместени во предниот дел на екранот.Spacesuits се на највисоко ниво на шиење и inflating производи.Црна рамка може да се избриша чисти со која било крпа, додека бел екран се одржува од страна на Лепенка и е целосно отстранливи.Не користете остри работи, како што се ножеви со нула тоа.На торбичката вклучени овозможува да имаме чиста и безбедно место за чување и транспорт на вашиот лцд проектор.Имаше подобра две лица работат во исто време, не дозволувајте да ја допре земјата и валкани предмети, а потоа свитка тоа добро торба да бидат чисти и уредни, така што нема да влијае на следната употреба на сила.Олеснување на брз издувни гасови.Торбичката е лесно и се чисти за секојдневна чување и транспорт.Ова исто така го одразува нашата силна дизајн и капацитет за производство.Sewinfla доведување најдобри гумени шиење производи.Со помалку бучава и повеќе правец, можете да уживате во прекрасен филм без никакви грижи.Водата може да се мијат, волна режим може да биде избран нежно машина за миење, но не се препорачува силна машина за миење. ????✔【КОМПРЕСОР ВКЛУЧУВААТ】 : Гумени рамки, филм екрани, кат ноктите, јажиња, парче ткаенина, секојдневни чанти, 350 W КОМПРЕСОР ВКЛУЧУВААТ.Избегнувајте инсекти и стаорци гризењето на екранот.Рамковниот Материјал : Направен од високо квалитетни, трајни 210 D Оксфорд ткаенина. 1 : Симнете фиксно јаже.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.