• Обновено
Relaxdays 10026094, Црна 2X Камион Внатрешната Цевка, Замена на Тркалата 3-4, Рака Количка, Повлечи Одиш, 125 кг, 260x85mm

Relaxdays 10026094, Црна 2X Камион Внатрешната Цевка, Замена на Тркалата 3-4, Рака Количка, Повлечи Одиш, 125

Оценката:
DEN 1248.72

Тековен
Во магацинот.

Само во случај : во случај на рамна, секогаш ќе има резервно тркало на готовс - држи до 125kg.Замена : сет на 2 тркала и внатрешни цевки за заеднички рака камион со големина на 3.00-4".Практична настава : внатрешна цевка со аглеста автомобил вентилот на гумата може да се пумпа во било бензинска пумпа.Contoured површината : Се повлечи упатуваа на тркала се идеални за кал, снег, песок, итн.Основите : 2 резервна гума пневматици & внатрешна цевки Dx W : стан. 260x85mm - во Црно - Макс. 2 лентата за воздушен притисок.ве молиме имајте во предвид : да се Обезбеди на максимум од 2 барови кога транспорт до внатрешната цевка.рака тркалата детали - пневматик големина : 3.00-4"- дијаметар на пневматици : App 26 см - тркала ширина : стан. 8.5 cm - макс.Воздушниот притисок : 2 барови>- максимален капацитет секој : стан. 125 кг>- тежина : околу. 800 g eachspare пневматици за тркала barrows - со аглеста автомобил вентил за брз транспорт - профилирани гуми површина Идеална за песок, Снег, итн - наместете го на 2 резервни тркала со внатрешна цевки - Резервни пневматици секогаш при рака, само во случај гумени тркала замена за рака камиони, воланот barrows, etcincluded во испорака - 2 x рака камион пневматик - 2x Внатрешна цевка (рамен)- декоративни елементи прикажани во производот фотографии не се вклучени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.