• Обновено
Новороденото Бебе Девојка Флорални Облека Кавга Ребрести Ракав Т-Маица Bowknot Suspender Шорцеви Headband Лето 3Pcs Поставува

Новороденото Бебе Девојка Флорални Облека Кавга Ребрести Ракав Т-Маица Bowknot Suspender Шорцеви Headband Лето

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал-Бебе девојка облека направен од висок квалитет на памук мешавина ткаенина, супер меки, еластичен, лесни и не се наштети на вашето бебе кожата на вашето бебе девојка ќе се чувствуваат удобно.Cutest-Кавга ракав кошула цветни панталони сет со headband е cutest појавување на летна облека ,мека плетени врвот,уникатен bowknot suspender шорцеви bloomer со пелена кадар,еластичен појас, симпатична и практични 3pcs бебе девојка лето облека,вашата девојка ќе добиете многу комплименти.ГолеминаBontique младата девојка облека поставување одговара за новороденото девојче 0-3 месеци 3-6 месеци 6-12 месеци,12-18 месеци,супер симпатична новородено бебе бебе девојка шорцеви облека сет.Прилики-Бебе девојка лето шорцеви облека подвезици погоден за дојдеш дома облека,dailywear, фотографирање пука, роденден, семејството ден, забава, свадба, одмор, одмор,бебе туш подарок, совршен новороденото девојче облека.Пакет-1 x бебе кавга кошула+ 1x цветни панталони+1x Headband.Мода и симпатична бебе девојка лето тимови 3pcs. 2021 Нова Топла Продажба Симпатична Бебе Девојка Облека Солидна Кошула Suspender Шорцеви Headband Флорални Облека Сет Материјал : Мек Памук, плетени Шема : Симпатична цвет/Леопард Дизајн : Трепет Ракав, 3 слој шорцеви, bowknot, snap Големина на Табелата : (cm/инчен) Големина(cm) 70 Биста : 47 Половината : 38 Блузи Должина : 30 Панталони Должина : 22 Age : 0-3М 80 Биста : 49 Половината : 40 Блузи Должина : 32 Панталони Должина : 23 Age : 3-6 M 90 Биста : 51 Половината : 42 Блузи Должина : 34 Панталони Должина : 24 Age : 6-12 M 100 Биста : 53 Половината : 44 Блузи Должина : 36 Панталони Должина : 25 Age : 12-18 МИЛИОНИ Големина(инчен) 70 Биста : 18.50 Половината : 14.96 Блузи Должина : 11.81 Панталони Должина : 8.66 Возраст : 0-3М 80 Биста : 19.29 Половината : 15.75 Блузи Должина : 12.60 Панталони Должина : 9.06 Возраст : 3-6 M 90 Биста : 20.08 Половината : 16.54 Блузи Должина : 13.39 Панталони Должина : 9.45 Возраст : 6-12 M 100 Биста : 20.87 Половината : 17.32 Блузи Должина : 14.17 Панталони Должина : 9.84 Возраст : 12-18 МИЛИОНИ Пријателски Совети : 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според упатство за мерење. 2. Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ветувам : Доколку имате било какви прашања abouth облека,pls контактирајте со нас, ние ќе се реши за вас во рок од 24 часа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.