• Обновено
Sleeky Вар Куче или Мачка Спомен Слика Рамка со Сенка Кутија – Јасно Акрилик Милениче Спомен Keepsake Кутии – Внимателен Порака – Идеален како Пепел Urn, Јака Рамка, Пет Со?

Sleeky Вар Куче или Мачка Спомен Слика Рамка со Сенка Кутија – Јасно Акрилик Милениче Спомен Keepsake Кутии

Оценката:
DEN 660.00

Тековен
Во магацинот.

Мора да се За Куче или Мачка Сопственици : Дали сте во потрага за да го фати вашиот омилен скапоцени спомени со вашата сакана милениче или сакате да се создаде една прекрасна дисплеј кој го слави неговиот неверојатен живот, Sleeky Вар милениче спомен сенка кутија е совршен избор!.Искрена Порака : Оваа слика рамка за изгубени куче или мачка карактеристики убава ласерски гравирани цитат кој постојано ќе ве потсетам на прекрасен пати ќе се дели со вашиот најдобар пријател : "Сите ние длабоко љубовта станува дел од нас "и симпатична шепа силуета.Една искрена порака дека дефинитивно ќе стави насмевка на усните и да ви се допадне уште повеќе секој искуство!.Имате домашно милениче секогаш со вас : На Sleeky Вар куче или мачка фото рамка со кутија е повеќенаменски додаток кој може да се користи како класичен keepsake кутија, монтирање на вашето домашно милениче е омилена играчка и слика, или дури и како пет јака рамка.Тоа исто така може да се користи како urn да се продавница cremation пепел.Идеален за изгубени домашни миленици или оние кои живеат!.A Thoughtful Присутни : Цел овие убави меморија кутии за keepsake големи за себе или како внимателен присутна за куче или мачка сопственик пријател или близок, и можете да бидете сигурни да се победи нивната благодарност!.Премиум Квалитет на Изградба : Овие куче и мачка спомениците се направени со супериорен квалитет, високо долгорочните јасно Lucite, високо квалитетен материјал кој е не-токсични, и лесен за чистење !.Моделот Име : МАЧКА.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.