• Обновено
Ангел на Пријателство,Мачка Фигурини Пријателство , 5 Инчен Страна се Насликани Милениче Спомен Фигура - Пет Изгуби Симпатиите Подарок

Ангел на Пријателство,Мачка Фигурини Пријателство , 5 Инчен Страна се Насликани Милениче Спомен Фигура - Пет

Оценката:
DEN 311.04

Тековен
Во магацинот.

Совршен милениче спомен подарок : Можете да поставите оваа мачка ангел Фигурини со во пет спомен фотографија, пет пепел случај или на други домашни миленичиња сувенири, еден совршен натпревар за пет сувенири. 5"h рака-насликани Милениче фигурини.можете да ги прикажете на полица, маса или mantel.Ти припаѓа и домашни миленици (скапоцени спомени, засекогаш љубов).Рачно изработени мачка ангел слика Пријателство : Дали љубовта може да haved спаси вас, тогаш вие секогаш ќе живее во моето срце за да ја одбележат на добри спомени имаме едни со други.Материјал : оваа загуба на домашно милениче подароци направени од висок квалитет смола скулптура. (прашина со мека четка или со крпа, да се Избегне вода или раствори за чистење.). 100% Гаранција : ние зема гордост во обезбедување на највисок квалитет на производи.SJZSM мачка Ангел Статуа , 5 Инчен Рака Насликаните Скулптури Убави спомени Ангел на Пријателство, преку уникатен изглед претставува емоции или mark меморија, се изразуваат љубов, блискост, исцелување, храброст, се надевам, сите емоции на живот и живеел. * Професионално : Ние сме професионален дизајнер на тимот и вешти занаетчии тим * Искусни : Нашата компанија е ангажирана во уметности и занаети индустрија за 20 години, Акумулирана богато искуство.Материјал : висок квалитет Смола Информации : Ние ви обезбеди со 30-ден наплата гаранција за квалитет.Едноставно Кликнете На "Додади Во Кошничка" Сега.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.