• Обновено
Делукс Жилет Држачот за Туш-Кука Закачалка Стојат(4 Парчиња)Лепило Нерѓосувачки Челик Тешки Комунални Складирање Кука,Туш Кука за Жилет Бања, Кујна Организаторот з

Делукс Жилет Држачот за Туш-Кука Закачалка Стојат(4 Парчиња)Лепило Нерѓосувачки Челик Тешки Комунални Складирање

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Вие не треба да се вежба за да се направи вашата бања да се пополни на прашина.Може да се рециклираат.Топлина со фен за коса за 15 секунди, тогаш ќе можете да ги надолу и да се држи до други површини.Ние ќе се земе клиенти убаво шопинг искуство како што е нашата крајна цел.Ова е носител на кука за бања организирање.Пред инсталацијата, ве молиме чисти ѕидот на прашина, вода дамки, ги ѕидовите чиста и сува.и, исто така, може да се користи како Жилет Носителот,Plug Куки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.