• Обновено
1/2/10pcs Трајни Сунѓерот Нокти Датотека Бела Пескарење Бафер Блок Акрилик Блок полски Педикир Маникир Помине Уметност Алатка,1 КОМПЈУТЕР

1/2/10pcs Трајни Сунѓерот Нокти Датотека Бела Пескарење Бафер Блок Акрилик Блок полски Педикир Маникир Помине

Оценката:
DEN 135.36

Тековен
Во магацинот.

Лесен и удобен за користење.Големина : 9.5 cm x 2.5 cm x 2.5 cm.Совршен за професионални или домашна употреба.Пескарење блок датотеки што може да се користи за прст и пети ноктите.Features Lightweight и лесен за употреба.Пескарење блок датотеки што може да се користи за прст и пети ноктите.Совршен за професионални или домашна употреба.Големина : 9.5 cm x 2.5 cm x 2.5 cm Color : White Package includes1 x Пескарење Блок Датотека Acrylic Parcel пристигнување време : генерално 10-30 работни дена.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.