• Обновено
Slat Мрежа или Жица Мрежа Панел Конектор во Бело - Пакет од 10, за Бизнис и Индустриски

Slat Мрежа или Жица Мрежа Панел Конектор во Бело - Пакет од 10, за Бизнис и Индустриски

Оценката:
DEN 484.80

Тековен
Во магацинот.

8 Инчи.Пакување од 50. Бренд : Нови.Брод Од Обединетите Изјави.Нашата 3" О В 8" Долго Хром Мрежа Куки се Одлични за блистер пакување и колче во можност предмети.Тие може да направи голема разлика во вашиот продавници организација, и практичност.Се продаваат во Случаи на 50.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.