• Обновено
Моќ Штекер WIFI Моќ Штекер GTSS125 Интелигентни USB Безжичен Plug Далечински Управувач Приклучок Адаптер Моќ Конектор Приклучок за НАС AC100240V

Моќ Штекер WIFI Моќ Штекер GTSS125 Интелигентни USB Безжичен Plug Далечински Управувач Приклучок Адаптер Моќ

Оценката:
DEN 693.36

Тековен
Во магацинот.

Smart приклучок за контрола нема дистанца граница, и тоа може да се покрие дневна соба, спална соба, бања, балкон и на други места без притисок.WIFI приклучок може да се покрие дневна соба, спална соба, бања, балкон и на други места.Заштеда на енергија, висока ефикасност, безбедност, намалување на опрема и отпад на електрична енергија.Тековната автоматски се ограничени на стапката дека вашиот уред може да се справи.На штекер е опширно тестирање за електрична безбедност.Заштеда на енергија и безбедност, намалување на опрема и отпад на електрична енергија, додека ефикасно спречување на високо-моќ опрема од греење поради прекумерна потрошувачка на енергија и заштита на работниот век на опремата.Додека контактот има безжичен Wi Fi средина, како и мобилен телефон, исто така, има WIFI, за да се постигне далечински управувач приклучок за префрлување.Безжичниот стандард донесува IEEE802.11b/g/n, 2.4 GHz, кој е лесно да се инсталира и користи.Спецификација : Предмет Тип : WIFI Штекер Материјал : ABS + PC Модел : GT-SS125 Број на Дупки : 3 Влезен Напон : 100-240 VAC 50 / 60 Hz Номинална Струја : 10 A Школка во Боја : Бело Работна Температура : -20 + 50 Оган Оценка : 94-V0 Безжична Стандард : IEEE802.11b/G/N, 2.4 GHz Моќ Статистика : Не Пакет за Поддршка на Листата за : 1 x WIFI Штекер 1 x Прирачник.

Параметри на производот

Item Type:
WIFI Socket
Material:
ABS + PC
Model:
GT-SS125
Number of Holes:
3
Input Voltage:
100-240VAC 50 / 60Hz
Rated Current:
10A
Shell Color:
White
Working Temperature:
-20 + 50
Fire Rating:
94-V0
Wireless Standard:
IEEE802.11b/G/N, 2.4GHz
Power Statistics:
Not Support
Package List:
1 x WIFI Socket :
1 x Manual :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.