• Обновено
Wotail Лен making17.7x12.1 in2pcsMandala грчки Зло Око-на Заштита - Сина турски Јадат мат

Wotail Лен making17.7x12.1 in2pcsMandala грчки Зло Око-на Заштита - Сина турски Јадат мат

Оценката:
DEN 1800.00

Тековен
Во магацинот.

Лен.Произведено во САД и Увезени.Табела заштита : лен ткаенини удобно и природни, висока температура отпор, анти-пропадна носат, не му наштети на табелата, одлична пропустливост на воздух е погоден за јадење маси и кафе маси.Персоналните прилагодување : исклучителна модели, додека embellishing трпезаријата, дневната соба и спалната соба, но исто така кажувам нашата извршување на исклучителна живот, перформанси персоналните табела колокација.Дома Декор : Ова лен табела мат ќе биде совршена декорација и квалитетот на животот на вашиот дом, трпезарија, кујна, хотел, свадба партија и бизнис канцеларија.Лесно да се мијат : само треба да се користи вода да се чисти, нема потреба да се кајгана, нема потреба да се впие, само треба да го рака мие може лесно да се чисти.Употреба на топлина трансфер печатење процес : употреба на топлина трансфер печатење, не е лесно да исчезнат, да ги задржи светла боја и интегритетот на моделот.Персоналните место мат направени од лен 【Перење инструкции】препорачливо е да се мијат со рака, не се впие за долго време, не bleach, и температурата на перење решение не треба да надминува 45ºC. 【Посебна Забелешка】Поради различни мерни методи, грешка во рок од 1-2cm е нормален феномен.【 Топло потсетник 】сликата на екранот ефект е за повикување само, крајниот ефект ќе преовладуваат во вид!Поради производство серија, машини и опрема, и други објективни фактори, тоа е тешко да се избегне или ќе има мал боја разлика, локација и големина грешка, ако горенаведените проблеми се нормален феномен, нема да бидат вклучени во категоријата на по-продажбата на третман.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.