• Обновено
HISKYWIN Внатрешниот Џеб Јога Панталони 4 Начин се Водат Стомак Контрола на Тренингот Работи Панталони, Долги Bootleg Одблесокот Панталони

HISKYWIN Внатрешниот Џеб Јога Панталони 4 Начин се Водат Стомак Контрола на Тренингот Работи Панталони, Долги

Оценката:
DEN 223.44

Тековен
Во магацинот.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. √ НАДГРАДИ ТКАЕНИНА - Цврсти : 87%Полиестер и 13%Spandex.【Внимание:Хедер Темно сива боја е 50%Памук, 36%Ployester и 14%Spandex.】Влага-wicking, дише, мека и издржливи. √ КАРАКТЕРИСТИКИ - На flatlock шевовите се удобно и да се минимизира триење и chafing, на контрастни бои flatlock истиот ќе изгледа стилски.Мини скриени корселе џеб за клучеви, creditcard или мобилен телефон.(Џеб : 4.2" Внатрешна широк,3.2"длабоко). √ УДОБЕН ДИЗАЈН - Не види-преку и gusseted crotch поддржува дизајн за поголема слобода на движење.Тоа е добар избор за секој вид на вежбање или фитнес активности поврзани.Комбинирањето на модата, функционирањето и перформансите. √ 4-НАЧИН се ВОДАТ & МАЛО ОДБЛЕСОКОТ - 4-начин се водат материјал да се промовира и компресија и поддршка.Мало одблесокот на манжетни дизајн за да се создаде една нога-издолжување силуета,давање на рационализација изглед. √ СОВЕТИ - Според повеќето купувачи е повратни информации, панталони се малку сит.Ако сакате лабава, се препорачува да се цел ЕДЕН ГОЛЕМИНА ДО отколку обично. ( АЖУРИРАЊЕ Inseam lehgth : S-30.5", М-30.7", L-30.7", XL-30.9", XXL-30.9").

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.