• Обновено
AIEX 100 Парчиња Машина за Шиење Игли Избрани Универзална Hax1 65/9 75/11 90/14 100/16 110/18 со Игла Threader за Bernina Kenmore Пејач Брат Janome Schmetz

AIEX 100 Парчиња Машина за Шиење Игли Избрани Универзална Hax1 65/9 75/11 90/14 100/16 110/18 со Игла Threader

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

ПАКЕТ СОДРЖИНА : ќе добиете 100 парчиња на машина за шиење игли во 5 големини плус threader, 110/18,100/16,90/14,75/11,65/9. 20 парчиња за секоја големина.Доволно за вашата различни шиење потреби.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо-квалитет ferroalloy, што е супер остри и мазна.Супер издржлив, долг животен век.РАЗНИ ГОЛЕМИНИ : Постојат 20 парчиња на машина за шиење игли за секоја големина. 65/9 : се користи за тенка ткаенини како сплетам ткаенина, 75/11 : за средно тенки ткаенини како кошули и сатен, 90/14 : за обичните ткаенини како windbreakers, 100/16 : за дебели ткаенини како тексас и фармерки, 110/18 : за подебели ткаенини како дебели палта.УРЕДНО ЧУВАЊЕ : специфична складирање цевка означени со големината број за секоја големина.За да се спречи игли од паѓање, и за практично складирање, брзо пребарување и преземање.ШИРОКА ПРИМЕНА : Компатибилен со повеќето апарати за домаќинство машини за шиење како пејач, брат, janome, varmax, итн.Не е погоден за големи индустриски машини за шиење.Одлично за шиење DIY проекти и специјални подароци на фестивали или некои значајни денови.Спецификација : Боја : сребро Материјал : ferroalloy Тежина : 70 g / 2.5 oz Производ Големина : 110/18 , 100/16 , 90/14 , 75/11 , 65/9 Пакет Големина : 10x7x1.9cm / 3.9x2.8x0.7 инчен Пакет Детали : 100 x машина за шиење игли (20 компјутери за секоја големина), 1x threader Белешки : Поради прирачник за мерење, големина и тежина, може да имаат одредена грешка.Поради разликата помеѓу различни монитори, не може да биде мало боја разлика постои.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.