• Обновено
ZagGit Десктоп Прилагодливи Бело Дрво Уметност и Книга Easel - мала Тежина, Здрав со Фиока за Складирање

ZagGit Десктоп Прилагодливи Бело Дрво Уметност и Книга Easel - мала Тежина, Здрав со Фиока за Складирање

Оценката:
DEN 467.76

Тековен
Во магацинот.

#1 УМЕТНОСТ И КНИГА EASEL ПРОИЗВОД : Убаво дизајниран уметност и книга easel изградена од висок квалитет, богата дрво од страна на експерт занаетчии со надеж да се создаде апсолутно најдобар преносни easel за секој уметник или доаѓањето читателот.Совршен подарок за син, ќерка или роднина кога празници дојде наоколу.Ако сте човек што патува редовно или е секогаш во движење, овој easel е за вас!.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Вешто и ергономски дизајниран за да се спречи вратот замор и болка.Светлината-тежина, здрав и балансиран easel доаѓа целосно составуваат и лесен за употреба.Изградена во вас, ќе се најде некоја фиока со три прегради за чување на четки, бои, скицирање алатки и други основни опрема.АГЛИ & КОРЕКЦИИ : Easel се прилагодува на четири различни позиции/агли и лесно може да се чуваат во некоја фиока/bookbag за олеснување на складирање и транспорт.СОВРШЕН КОРИСТИ : Уметнички проекти, домашна канцеларија или студио, читање, готвачите, propping референтни книги или слики додека работите.ДИМЕНЗИИ : На лесен за употреба easel има димензии 14 x 2.7 x 10.7 инчи и ќе се приспособат на платно до 11" x 14".

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.