• Обновено
2600mAh / 37.44 Пот Замена на Батеријата за LG VR6171LVM, VR6260, VR62601LV, VR6260LVM, VR62701LV (1 Година Гаранција)

2600mAh / 37.44 Пот Замена на Батеријата за LG VR6171LVM, VR6260, VR62601LV, VR6260LVM, VR62701LV (1 Година

Оценката:
DEN 1113.60

Тековен
Во магацинот.

Компатибилен Модел Бр. : VR6171 LVM, VR6260, VR62601 LV, VR6260 LVM, VR62701 LV.P/N : B056 R028-9010, EAC60766101, EAC60766102, EAC60766103, EAC60766104, EAC60766105. Батерија Тип : Li-ion|Напон : 14.4 V|Капацитет : 2600m Ah / 37.44 Wh|Димензија : 116.06 x 70.25 x 49.00 mm.Производот има положено CE/Ro HS/ISO9001 безбедност и квалитет на сертификација. 30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Преглед : батеријата има положено CE/Ro HS/ISO9001 безбедност и квалитет на сертификати.Висок квалитет, висок капацитет, акумулатори.Деталите за Составот : Li-ion Output Volts : 14.4 V Капацитет : 2600m Ah / 37.44 Пот Димензија : 116.06 x 70.25 x 49.00 mm Condition : 100% Сосема НОВ Гаранција : 30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Компатибилен Модел БР. : LGVR6171 LVM, VR6260, VR62601 LV, VR6260 LVM, VR62701 LV Компатибилен Дел Броеви : LGB056 R028-9010, EAC60766101, EAC60766102, EAC60766103, EAC60766104, EAC60766105, EAC60766106, EAC60766107, EAC60766108, EAC60766109, EAC60766110, EAC60766111, EAC60766112, EAC60766113, EAC62076601, EAC62218202, EAC62218205.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.