• Обновено
Телото Бран Снопови со Затворање (22 24 26+20) Бразилецот Богородица Човечка Коса на Снопови со 4x4 Чипка Затворање Слободни Дел на Телото Бран Ткаат 10A Необработени Прир?

Телото Бран Снопови со Затворање (22 24 26+20) Бразилецот Богородица Човечка Коса на Снопови со 4x4 Чипка Затворање

Оценката:
DEN 3839.76

Тековен
Во магацинот.

Губење на Материјал : Тело Бран Снопови со Затворање 100% Необработени Бразилецот Човечка Коса, се Намали од Еден Донатор, Без било какви Хемиски & Синтетички Третман.Губење на Квалитетот : Човечка Коса на Снопови со 4x4 Чипка Затворање Тело Бран, Двојно Машина Weft,10 A Одделение Коса Снопови Тело Бран со Висок Квалитет на Многу Мека и Свиленкаста Тесни и Уредни Без Пролевање.Косата Предност : Тело, Коса Снопови Силни и Издржливи, Висока Еластичност и Жив.Многу Мека и Мазна.Здравје Природата Сјај Реални, Мешавини Лесна во Вашата Коса.Природни Црна Боја на Човечка Коса на Снопови со Затворање Тело Бран Исто Како и вашата Коса, Може да биде Обоена или Обоени како Свој Коса.како И што Може да се Исправи.Губење Тежина : 3 Снопови (95g-105g/Пакет) и 4x4 Чипка Затворање(35g-50g).Бразилецот Тело Бран Богородица Коса Снопови со Затворање. 150% Густина 4x4 Слободни Дел Затворање со Снопови.Може да Биде Доволно Да се Направи Целосна Главата Или да се Направи Перика.Вистинската Тежина Вистинската Должина.Можете Да ги Користите за било какви Прилики, Партија, Фестивал, Свадба.Време на испорака : FBA Превозот 1-3 Работни дена од 15 Дена Без Причина се Врати или Размена Политика, 24 Часа Професионални Услуги на Клиентите на Линија.Како еден од светски водечките добавувачи во 100% необработени човековите богородица коса и коса екстензии за повеќе од 10 години.FDX Коса ангажирани во обезбеди висок квалитет на косата за нашиот клиент, ние сме многу гордо служат на муштерии низ целиот свет.Од мало потрошувачот да веледрогерија, сопственик на бизнис и повеќе од 5 продажба продавници во њу џерси за услуга на нашите клиенти.Ние сме чест и горда да биде една од ретките водечките професионални добавувачи во богородица човечка коса со способност за истражување, reimagine & дизајн и развој на производи за продажба на најавтентичен 100% човечка коса и коса екстензии за нашите клиенти низ целиот свет.Исклучителна Изведба.Двојно Машина Weft.Супер Тесни & Уредни.Природно и Удобно.Отсечени од Младите Донатор.Мек ,Дебел & Жив.Природни и Непреработена.Може да се Бојадиса & Завиткан.Целосно Здрава Крајот.Не Сплит Завршува.Не било метежот Проблеми.Не сува лесно одржување.Како еден од светски водечките добавувачи во 100% необработени човековите богородица коса и коса екстензии за повеќе од 10 години.FDX Коса ангажирани во обезбеди висок квалитет на косата за нашиот клиент, ние сме многу гордо служат на муштерии низ целиот свет.Од мало потрошувачот да веледрогерија, сопственик на бизнис и повеќе од 5 продажба продавници во њу џерси за услуга на нашите клиенти.Ние сме чест и горда да биде една од ретките водечките професионални добавувачи во богородица човечка коса со способност за истражување, reimagine & дизајн и развој на производи за продажба на најавтентичен 100% човечка коса и коса екстензии за нашите клиенти низ целиот свет.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.