• Обновено
Стерео во автомобил со Bluetooth за Toyota Prado 2004 2005 2006 2007 2008 2009, Автомобил Аудио 9 Инчен HD IPS екран осетлив на допир Радио Автомобил со GPS Навигација Андроид 10 Поддршка SWC WiFi

Стерео во автомобил со Bluetooth за Toyota Prado 2004 2005 2006 2007 2008 2009, Автомобил Аудио 9 Инчен HD

Оценката:
DEN 1982.40

Тековен
Во магацинот.

Внатрешни Bluetooth, може да се игра стерео музика преку Bluetooth од вашиот мобилен phone10.Поддржува автомобил задните приказ на камерата(cid) РКА тип копија камера, ако сакате да го потврдите фабричките копија камера, ве молиме да понуди повеќе информации и да побара на прашањето)12.Поддржува 2 USB input6.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.