• Обновено
DZGlobal Среден Век во Модерната Туш Завеса Геометриски Тиркизна Портокал Дијамант Бања Завеса Поставува 72 × 72 1950-тите Оркестарот Полиестер Ткаенини Завеса со 12 Туш Ку

DZGlobal Среден Век во Модерната Туш Завеса Геометриски Тиркизна Портокал Дијамант Бања Завеса Поставува 72

Оценката:
DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Полиестер. ❥【Геометриски Туш Завеса Ткаенина】 Избрани премиум квалитет полиестер ткаенини,се третираат за да се овозможи вода планирам исклучување лесно и сува брзо.Тоа би можело да биде подобро чисти со брз исплакнете или ја избришат по туш. ❥【1950-тите Оркестарот】 Мерки за 72 x 72 инчи за целосна покриеност и подобра приватност.Може да се користи како самостојна завеса,го користите со или без лагер како приоритетни. ❥【Одлично Изработка на Дијаманти Туш Завеса】 Засилен копчето дупки работа со повеќето типови на туш куки и прстени за брза и едноставна инсталација; Горниот раб е засилен за да се одржи до долгорочна употреба.Тоа доаѓа со 12 туш куки. ❥【Среден Век Туш Завеса се Грижи Инструкциите】 Машина мие со ладна вода со благ детергент и висат да се исуши, Ниско ниво на железо; Не кајгана или собори сува.Дијамант туш завеса ќе остане убав и жив за години. ❥【Модерна Бања Завеси Qaulity Уверување】 Сте нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања во врска со среден век туш завеса, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние нудиме 100% задоволство гаранција за да се осигура дека ќе го добиете и да уживаат во овој Божиќ туш завеса.Брзо се Создаде Свежи Нов Изглед на Вашиот 50-тите 60-тите години Бања Среден век бања завеси е направен од премиум полиестер ткаенини, висококвалитетни завеси виси благодатно од врвот до дното. Оваа midcentury туш завеса ќе додадете повеќе забава и виталноста на вашата фарма куќа.Користење со или без Завеса Лагер туш завеса среден век обезбедува приватност и го одликува жалба и може да се користи како самостојна завеса. Тоа исто така може да се користи со внатрешно лагер за дополнителна заштита од прскање кога преземање shower Flat Големина 72 * 72 Инчен (L x H) , Имајте на ум!!!Ова е рамен големина.Одлична Изработка Заедно својата засилен врвот насловот, завесата обезбедува 12 ' рѓа-отпорни метал grommets кои ќе се приспособат вклучени туш куки, или други декоративни куки.На метал grommets промовира полесно виси и долготрајни сила.Машина Перат ткаенина туш завеса е машина перат за лесна домашна нега.Остатокот Увери Купување Сте нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања во врска со среден век бања завеси, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.