• Обновено
Western Digital WD Passport 500GB WD5000BMVW WD5000BMVW-11AMCS0 HAOTJHN 771737-A00 01P 2060-771737-000 РЕВ Хард Диск Донатор PCB 771737 со Фирмверот Трансфер

Western Digital WD Passport 500GB WD5000BMVW WD5000BMVW-11AMCS0 HAOTJHN 771737-A00 01P 2060-771737-000 РЕВ

Оценката:
DEN 1432.80

Тековен
Во магацинот.

Модел : WD5000 BMVW-11 AMCS0 Фирмверот : ве Молиме Прочитајте Опис DCM : HAOTJHN Капацитет : 500 GB PCB # : 2060-771737-000 РЕВ Белешка за објектите со "Firmware " Пренос", во насловот : Ние треба да го mail оштетените одборот за нас, прво, за овие објекти, бидејќи оштетените одбор има некои важни и единствени податоци во врска со вашиот хард диск.Ние ќе треба да ја копирате на оваа податоци од оштетени одбор на нов одбор со цел да се направи нов одбор се компатибилни.Она што овој одбор е, би требало да направи за вас : Ако вашиот хард диск престана да работи, шансите се дека има некои важни податоци што се зачувани на неа.Понекогаш хард диск од неуспех е предизвикана од коло неуспех.Овој производ е направен да биде идентична и функционална замена за вашиот коло, затоа поправка на вашиот хард диск и да го заштедиме скапи податоци за обновување обвиненија.Ве молиме имајте предвид дека хард диск неуспеси, НЕ се секогаш предизвикани од коло неуспех, па овој форум не е загарантирана да го поправи вашиот хард диск.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.