• Обновено
Дивиот За Настава Кригла Смешни Наставник Подарок идеја 15 мл Црвено Бели Керамички Кафе Чај Првенство

Дивиот За Настава Кригла Смешни Наставник Подарок идеја 15 мл Црвено Бели Керамички Кафе Чај Првенство

Оценката:
DEN 357.60

Тековен
Во магацинот.

Керамички.За Кригла : "Диви За Настава" е незаборавно и око-фаќање на 15 fl.оз керамички кригла за различни прилики.На најдобро одговара, како крајна персоналните подарок или слатко изненадување за најблиски, за пријател, за некоја девојка, па дури и за себе.Оваа кригла е уникатен и ќе ве изненади со бои и оригинални белешки.За Процесот : графички е прикажана на две страни на кригла користење на сублимација процес.Само добар квалитет бои се користат со цел да се добие долготрајни бои.Кригла е безбедно за употреба во Микробранова печка и машина за миење на Садови.Превозот : Цел е обработена во рамките 1-3 дена.Кригла ќе ви бидат доставени со користење на Премиум Превозникот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.