• Обновено
NEWzone Деца Утешителот Поставува Кралицата Момчиња Тинејџерите Постелнина Утешителот Поставува Париз, Ајфеловата Кула Љубов Шема Црвено 3Pcs Утешителот Поставува со

NEWzone Деца Утешителот Поставува Кралицата Момчиња Тинејџерите Постелнина Утешителот Поставува Париз, Ајфеловата

Оценката:
DEN 1751.52

Тековен
Во магацинот.

Материјал : Tencel постелнината е цврсто вткаена, трајни изградба, супер дише, и удобно се чувствуваат анти-навремено , удобно и мека ткаенина ви дава супериорен спиење средина. 3 PCS Прекривки Покрие Сет : Кралицата 1 Прекривки Покрие 88" X 90" 2 Перница Шамс 19" X 29" - (УТЕШИТЕЛОТ И РАМЕН ЛИСТ НЕ се ВКЛУЧЕНИ ВО СОБАТА).Дизајн : Прилагодено шема и едноставно современото дигитално печатење, Нашиот прекрасен избор на различни бои освои' t исчезнат после миење и се убави, елегантен начин да го надградите вашиот bedroom.Zip Pillowcases 19"x29"(48x74cm) Екстра Долг Близнак : Покрие 71"x83"(180x210cm);Pillowcases 19"x29"(48x74cm)Целост : Покрие 79"x91"(200x230cm);Pillowcases 19"x29"(48x74cm) Кралицата : Покрие 88"x90"(224x229cm);Навлаки 19"x29"(48x74cm) Царот : Покрие 102"x90"(259x229cm);Pillowcases 19"x29"(48x74cm) Калифорнија Кралот : Покрие 106"x92"(269x234cm);Pillowcases 20"x36"(51x91cm)се ГРИЖИ ИНСТРУКЦИИ : Машина за миење со ладна вода; не го кајгана.Собори сува на ниска топлина.Пегла на ниска/средна топлина.НАПОМЕНА : -На Ducet Покрие & Перница Шамс се печатени на НАСЛОВНАТА СТРАНА САМО, на задниот дел од нив се обични црна боја.Утешителот НЕ е ВКЛУЧЕНА во собата.-Поради разликите во monitor settings, не може да биде мала варијација во боја на екран,наспроти реалните материјал.-Поради прирачник за мерење, ве молиме љубезно им овозможи на 1-2 cm разлика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.