• Обновено
Мичиген Горниот Полуостров правец на chimeblue Ахат geode windchime дрво камен сонцето catcher правец на свири mobile прозорец оркестарот виси

Мичиген Горниот Полуостров правец на chimeblue Ахат geode windchime дрво камен сонцето catcher правец на свири

Оценката:
DEN 816.00

Тековен
Во магацинот.

свири, Мичиген, Yooper, Горниот Полуостров, Ахат, Мобилни, suncatcher, скапоцен камен, Riverstone Галерија, сина.Убава ахат geode плочи правец на свири виси од дрвени Мичиген Горниот Полуостров.Овие правец на chimes се стави заедно со плетенка обложена жица од не ' рѓосувачки не monofilament риба линија што ја суши и паузи..Без лепак или..Овие може да се ужива внатре или надвор...Ова е sodalite скапоцен камен мушка акценти и мерка прибл. 16 во.долго од врвот на линија да се подолу на плочи и дрво е прибл. 8 во x 4 1/4 " x 1/4.Сите наши плочи мерка за 2 до 4 во должина .Ќе го добиете оној на сликата.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.