• Обновено
shamjina 3-Слој Занает Боја & Четка Организатор Стојат Држи до 72 Алатки за Мулти-Функција Кожа Алатка Носителот Бои Алатки за Складирање Решетката за Боја

shamjina 3-Слој Занает Боја & Четка Организатор Стојат Држи до 72 Алатки за Мулти-Функција Кожа Алатка Носителот

Оценката:
DEN 949.20

Тековен
Во магацинот.

3-полица ниво дизајн, тоа е доста удобен за вас да се стави и да се организираат повеќе бои и други DIY алатки и предмети во место врз основа на вашиот чување навики.Содржи 72 шише дупки во различни големини и форми за исполнување на повеќе чување потреби.Чување на решетката може да биде јасно и брзо да се најде алатки сакате, кој е совршен tabletop организаторот.Погоден за чување на бои, четки,моделирање алатки, пигменти, мастило шишиња и screwdrivers.Направена од акрилик материјал,лесни и еколошки.Опис : - што Содржат 72 шише дупки во различни големини и форми за исполнување на повеќе чување потреби. - Погоден за чување на бои, четки,моделирање алатки, пигменти, мастило шишиња и screwdrivers. - 3-полица ниво дизајн, тоа е доста удобен за вас да се стави и да се организираат повеќе бои и други DIY алатки и предмети во место врз основа на вашиот чување навики. - Направена од акрилик материјал,лесни и еколошки. - Чување на решетката може да биде јасно и брзо да се најде алатки сакате, кој е совршен tabletop организаторот.Спецификација : - Материјал : Acrylic Size Табела : 228x107x138mm/9.0x4.2x5.4inch Package Вклучува : 1 Парче Алатка Модул Боја Stand Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Параметри на производот

- Material:
Acrylic
Size Chart:
228x107x138mm/9.0x4.2x5.4inch :
Package Includes:
1 Piece Tool Module Paint Stand :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.