• Обновено
Milisten 5pcs Преносни Doob Цевка Шишенцето Водоотпорен Херметички Мирис Доказ Мирис Запечатување Сад Пилула Случај Преносни Патување Таблета Кутија Пилула Држачот за Ча

Milisten 5pcs Преносни Doob Цевка Шишенцето Водоотпорен Херметички Мирис Доказ Мирис Запечатување Сад Пилула

Оценката:
DEN 215.76

Тековен
Во магацинот.

Овие цевки се изработени од пластичен материјал.тие се трајни и лесни.одржување на вашиот апчиња чисти и запечатен.тие се мали, што можат да носат нив лесно.шарени изглед, тие се убави, ќе бидете среќни.погоден за дом, канцеларија, патување и сл.Тие се многу лесен и лесно да се носат.Пилула Цевка Пластични Цигара Печат за Чување Мини Пилула Случај за Патување Office Home.Погодна за отворен, патување и сл.Преносни Doob Цевка Шишенцето Водоотпорен Херметички Мирис Доказ Мирис Запечатување Сад Пилула Случај Преносни Патување Таблета Кутија Пилула Држачот за Чанта Џебови.Идеални за чување на пилули, цигари итн.Тие се изработени од пластичен материјал, издржлив и лесен.мала пилула кутија Патување Пилула Случај таблета кутија за чанта симпатична пилула организатор кутија патување таблета кутија.Description Portable Doob Цевка Шишенцето Водоотпорен Херметички Мирис Доказ Мирис Запечатување Сад Пилула Случај Преносни Патување Таблета Кутија Пилула Држачот за Чанта Pockets Feature - Боја : Случајни Боја,- Материјал : пластични, Големина : Околу 9,5 x 2 x 2cm., Пилула Цевка Пластични Цигара Печат за Чување Мини Пилула Случај за Патување Канцеларија Почетниот Пакет Including5 x складирање на сопствениците.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.