• Обновено
5-Ниво Гаража Shelving Единици, Тешки Метали Стои Полици за Складирање со Прилагодливи Челик Комунални Мускулите Полици за Home/Office/Дом 35 W x 18 L x 72 H Црна

5-Ниво Гаража Shelving Единици, Тешки Метали Стои Полици за Складирање со Прилагодливи Челик Комунални Мускулите

Оценката:
DEN 4176.48

Тековен
Во магацинот.

【Сите метални чување полиците】- Тешки полиците се изработени од високо квалитетен челик, во комбинација со 4 конектори и двојна 2.3 mm дебели нозе поддржани заедно, изработка на чување полиците постабилна и издржливи од други гаража полиците, без да предизвика експанзија и деформација. 【Простор за заштеда на енергија големина】- Метални сталажи мерка 35.4" x 17.8" x 73".Повеќе прикаже полици може да се прошири на вашиот простор за складирање хоризонтално и вертикално.Чувајте ја вашата локација уредни и организирани.Тоа е идеален за чување и прикажување на решенија дневна соба, кујна, канцеларија, гаража, работилница, магацин, подрум, простор за складирање, балкон и продавница. 【2000lbs капацитет】- Секој метал гаража полица има 5 слоеви на чување shelving единици, две поддршка барови на задната страна на секој слој од челик обезбеди поддршка капацитет и безбедност, секоја полица има капацитет од 400lbs, вкупно 2000lbs. 【Висина Прилагодливи】- Постојат повеќе equidistant позиции на колоната.Тоа може да се прилагоди во интервал од 1,5 инчен постепено.Можете да ја прилагодите на висина помеѓу две полици колку што е потребно. 【Лесно да се соберат】- челик чување полиците се создадени со посебни interlocking, и ние смислено обезбеди еден пар на ракавици за да спречите случајно повреди при собранието.Ние исто така, обезбеди гумен чекан, која може да биде лесно да се собраа без ореви или завртки, и доаѓа со потребните инструкции за инсталација.Ова е нов 5 слој складирање решетката која е исклучително корисни во организирање на вашите алатки , храна, книги или други работи.Прав-обложени метална конструкција е здрав, слој го прави да изгледа многу поубаво и помалку индустриски.Може да се прилагоди на висината на секој слој според вашето барање.Флексибилни и простор за заштеда на енергија за складирање решетката е одлична идеја за ограничен соба додека се бара голем простор за складирање,.како што се бања, вратата, entryway, гаража, кујна, провизии, перење, заводот. 1. Тешки Метали Стои Полиците и добар квалитет. 2. Издржливи и здрав. 3. Едноставен и корисен дизајн. 4. 5 полиците со б капацитет на складирање. 5. Висина на секој слој може да биде случајно се прилагоди. 6. Слободна стои дизајн која е одлична за кујна, бања, трпезарија да се организира.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.