• Обновено
Ѓубре Може Отворено Класификација корпата за Ѓубре со Капак Кујна, Градина на Возилото Тип Рециклираат Пластични Ѓубре Двојно Барел 40L Корпа за Отпадоци Отпадоци (?

Ѓубре Може Отворено Класификација корпата за Ѓубре со Капак Кујна, Градина на Возилото Тип Рециклираат Пластични

Оценката:
DEN 1027.20

Тековен
Во магацинот.

+ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : совршена големина за stashing внатре кабинети, под шалтери, под тоне и други складирање области, но стилски доволно да се направи оркестарот изјава кога се чуваат во обична глетка; Tucks уредно под маса, маса, веднаш до тоалет, пиедестал потоне и покрај суета, од страна на кревет или било кој друг простор во вашиот дом. *Карактеристики : еко-пријателски материјал, издржлив, педалата дизајн, класификација, затворен капак за да се спречи мирис spills по ѓубре. *Материјал : Направен од високо квалитетни PP материјал, тоа е издржлив, еколошки, не-токсични, убава и практична.Тоа има голема тежина, висок квалитет на материјалите и не е лесно да се деформирани. * Лесно : им Помогнам на педали во два начини да се отвори, лесно да се отвори, независни барел, лесно да се чисти и да се носат. *Применува : отворено, семејство, канцеларија, хотел, ресторан, и сл. +ПОДОБРУВАЊЕ на ВАШИОТ ДЕКОР : Подобрување на вашиот постоечки дома декор веднаш; Додава зголемување на резолуцијата да се погледне која било соба во дом или во канцеларија; Користите како отпад receptacle или како декоративни носителот на списанија, книги или други предмети за домаќинството.Производ description Product Име : Животната средина класификација ѓубре can Capacity : 10.5 gallons Size : 19 инчи * 16.9 inches Garbage тип : педалата type Material : PP материјал со висок квалитет plastic Use прилики : дневна соба, спална соба, хотел, канцеларија, бања, клуб, училиште, станица, заедница, парк и пешачка улица, итн.prompt Please имајте предвид дека може да биде мало боја разликата се должи на различни монитори.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Обично, ние ќе брод на стоките многу брзо, и превозот времето е 15~20 дена.Ако сè уште не може да ја прими стоката по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.Содржина на услуга : Ако имате било какви прашања, предлози или проблеми, ве молиме контактирајте не директно.Обично, вие ќе добиете одговор во рок од 24 часа.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбедиме најдобро решение.Поради различни мерење алатки и мерни методи, големината на податоците грешка е 1~3 cm, ве молам прости ми.Сите наши производи се направени во вид.Поради разликата помеѓу светлината и следење кога снимање, ова е нормален мали боја разлика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.