• Обновено
JF-XUAN Ткиво Кутија Ткиво Кутија за Складирање Кутија Ткиво Носители Кристално Стакло Ткиво Кутија Транспорт на Хартија во Ролна Хартија Цевка Двојна Употреба Дома ?

JF-XUAN Ткиво Кутија Ткиво Кутија за Складирање Кутија Ткиво Носители Кристално Стакло Ткиво Кутија Транспорт

Оценката:
DEN 1131.12

Тековен
Во магацинот.

Материјал : стакло + железо.Димензии : Должина на "Ширина" Висина : 19.2 * 11.7 * 10.2 cm.Процес : чиста рака.Елегантен и практичен начин да ги зачувате вашите ткива и одржуваме блиски да се рачно Изработени од квалитетни материјали, фантастична детали и дизајн.Се ВКЛОПУВА ВО СЕКОЈ ПРОСТОРИ : Ова Ткиво Кутија Носители се убаво Компатибилен со night stands, countertops, на крајот маси, vanities и бироа низ вашиот дом; Употреба во кујна, дневна соба, family соба, канцеларија, занает соба, спални соби и повеќе; Совршен Компатибилен со домот, ресторан, хотел, итн.Материјал : Стакло + Ковано Iron Size : Должина на "Ширина" Висина : 19.2 * 11.7 * 10.2 cm Craft : Чисто handmade Tissue кутија е погоден Компатибилен со : внатрешна декорација, спална соба, дневна соба, учење, итн.Роденденски подароци, одмор подароци, колекционерски предмети, итн.Почитувани клиенти, постојат толку многу производи во оваа продавница, можете да го изберете вашиот омилен производи овде.Ние ќе ви обезбедиме квалитетни производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.