• Обновено
ZYongTao се Применуваат на Багажникот линија 12 до 16P OBD автомобил Конверзија линија 12pin за Мицубиши Мицубиши за

ZYongTao се Применуваат на Багажникот линија 12 до 16P OBD автомобил Конверзија линија 12pin за Мицубиши Мицубиши

Оценката:
DEN 772.08

Тековен
Во магацинот.

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Професионални автомобилската тестирање на материјали, обезбедување на квалитет.Ако ви требаат детални параметри на овој производ, ве молиме контактирајте со нас.Потекло : SZ Дали увезените : Нема Цел број : 12pin за мит мицубиши Обичај обработка : Да Предмет Бр . : 520779260110 Тип : Конвертор Detection систем : автомобилската компјутерски систем за Напојување напон : 12 Работа температура : -20-60 Големина на : 25.5 * 4 * 2.5 cm Багажникот Модел : OMIT12 P Дали прекуграничната извоз е посветен на понудата : Да.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.