• Обновено
24pcs 2 Различни Големини Блесне Сјајот Плоштадот/Балерина Помине Печ француски Лажни Нокти Долги Целосно Покривање на Ноктите Совети (Плоштад-C)

24pcs 2 Различни Големини Блесне Сјајот Плоштадот/Балерина Помине Печ француски Лажни Нокти Долги Целосно Покривање

Оценката:
DEN 177.60

Тековен
Во магацинот.

●●●Долготрајни waterproofs : Ова Шеќер флеш Розова балет долго ковчег полн покриваат ноктите притиснете одговараат дава два начина да се носат салон професионални помине лепак и желе двострано лента, која не е само waterproofs, но, исто така, издржливи.Во исто време, на доградба на акрилни нокти не се лесно да се чип или исчезнат, ќе можат да работат колку што сакате без да се грижиш за ненадејната загуба на ноктите.Доколку се користи правилно, овие лажни ноктите може да трае 2-3 недели. ●●●Лесен за користење : Нема потреба за лак, не светла, не треба да се чека подолго време на сушење.Вие само треба да поминат неколку минути и следете ги инструкциите за да ја завршите 3 чекори за да се добие салон за убавина-квалитет помине уметност.Ноктите притиснете е одличен избор за DIY помине уметност дома, оди на датум или партија!. ●●●Шарени, различни големини : ви Донесе најжешките солидна боја помине уметност, форма и должина, 10 видови на различни големини на лажни нокти, кој може да се задоволат големина на различни прсти.Можете исто така да DIY помине совети со ноктите clippers или нокти датотеки во зависност од должината и обликот ви се допаѓа. ●●●маникир : Ковчег во облик на полна покрие супер долго лажни ноктите се направени од високо-квалитетна ABS материјал.Тоа е безбедно и нема иритирачки мирис, и нема да предизвика оштетување на вашите нокти или тело.Овие балет лажни нокти се многу природни и удобен за носење. ●●●Advanced : трајни на доградба на акрилни нокти, цврсти и издржливи, нормално се грижат за околу 1-2 недели.Пакетот вклучува 24x лажни ноктите 1x желе налепница 1x нокти датотека.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.