• Обновено
Therm О Веб Zots Синглови, Медиум

Therm О Веб Zots Синглови, Медиум

Оценката:
DEN 174.48

Тековен
Во магацинот.

Идеален за scrapbooking и изработката.Совршен за почитување на хартија, фотографии, пластични метали и повеќе.Вклучува 125 или 175 точки.Карактеристики двострано јасно инстант бонд.Мерки меѓу 3/16 да 1/2-инчен; киселина слободни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.