• Обновено
Симпатична мачка Жолта Бебе Железо на Applique Печ Животни Цртан филм 3Х3.4/8 во MEGADEE Везени Закрпи да се Шие На Печ Applique за Кошули Фармерки Панталони Шапка Ранци (Мачка Фа?

Симпатична мачка Жолта Бебе Железо на Applique Печ Животни Цртан филм 3Х3.4/8 во MEGADEE Везени Закрпи да се

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Големина : 3Х3.4/8 lnches.Закрпи имаат топла топи лепило на грбот, лесно да се аплицира железо во печ applique (околу 15 секунди), исто така може да се шие на печ applique.Не грижете се за пропустот на вашата облека повеќе од имате овие слатки закрпи, исто така, може да биде кул декорација на вашата облека во вашата сопствена волја, тоа е многу смешно.Одговараат за облека, фармерки, јакни, капи, чевли, кеси, назад перница и повеќе.Брод од страна на Thailandpost.Нормално, објектот ќе се добие САД 11-21 дена од бродот датум.тоа е секогаш побрзо отколку проценува испорака.Уживајте во вашата шопинг време и да имаат добар ден.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.