• Обновено
Ракописот Црна Calligraphy Касети Пакет на 12 Default title (основен Наслов

Ракописот Црна Calligraphy Касети Пакет на 12 Default title (основен Наслов

Оценката:
DEN 389.04

Тековен
Во магацинот.

5020180046105. Сосема Нов Објект / Неотворена Производ.Ракописот Пенкало Компанија Ltd.Ракописот Кертриџ Пенкало Calligraphy Мастило Кертриџ 12pc Црно - Стандардна меѓународна касети одговара на повеќето фонтана и calligraphy пенкала.Содржи 12 црна.Доаѓа во пластични случај за складирање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.