• Обновено
RL1-1206-000 Ролери, Pick-Up

RL1-1206-000 Ролери, Pick-Up

Оценката:
DEN 2068.80

Тековен
Во магацинот.

Се користи со HP Color Laser Jet CP5225, Color Laser Jet CP5525. Производителот Директно од Partsmart Корпорација, лидер во Печатач Делови и Снабдување индустрија. Од 15+ години во печатач делови и потрошен материјал индустрија, штаб во Дулут Грузија, нашиот квалитет и услуга се сигурни.Нашите производи се произведени во ISO-9001 квалитет сертифицирана фабрика.Сите делови се опширно тестирање од страна на контрола на квалитетот на експерти за да се обезбеди висок квалитет.Овие делови се #1 избор за печатач, одржување и поправка потреби.Употреба на нашите делови не празнина вашиот машини гаранција.Partsmart нуди 3-месец 100% задоволство гаранција по датумот на продажба и да се обезбеди пријателски, лесна-за-се постигне поддршка.За Partsmart Corporation Established во 2000 година, Partsmart е специјализирана за дизајн, развој, производство, дистрибуција на делови и потрошен материјал за ласерски печатари, како и други канцеларија опрема.Нашите производи се произведени во нашите сопствени ISO-9001 квалитет сертифицирана фабрика.Во Partsmart, ние се интегрираат иновативниот дизајн, врвни технологии, врвен квалитет и супериорни услуги на клиентите во нашите производи.Со над еден милион долари инвентар на залиха, ние нудиме на истиот ден на превозот и брза испорака за да се исполнат нашите клиенти итни потреби.Додека со штаб во Дулут, Грузија на сад, имаме воспоставено глобалната нога печати во Германија, Австралија, Канада, и Кина.Ние сме биле со гордост служат милиони среќен клиент.Ние Веруваме во Гласот на Customer Our цел е да ги задоволи секој клиент.Ние веруваме во повратни информации од корисниците е еден од најкритичните начин за нас, да учат и да се развиваат.Па ве молиме не двоумете се да не контактирате со било какви прашања може да имате во однос на производите и услугите.Ние сме желни да се слушне од вас!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.