• Обновено
Лего Јура Светот (Xbox 360)

Лего Јура Светот (Xbox 360)

Оценката:
DEN 2179.20

Тековен
Во магацинот.

Доживеете клучни моменти, од сите четири Јура филмови : авантура 65 милиони години во изработка - сега во класичен ЛЕГО тули забава.Го опустошат како ЛЕГО диносаурусите : Изберете од 20 диносаурусите, вклучувајќи го и пријателски Triceratops, смртоносна Raptor, маѓепсан Compy и дури и силен Т рекс.Да ги прилагодите на вашите сопствени диносаурус колекција : се Соберат ЛЕГО килибар и да експериментираат со ДНК за да се создаде целосно оригинални диносаурусите, како Dilophosaurus Рекс.Се доверат и да се истражуваат Isla Nublar и Isla Sorna : Стави вашиот уникатен диносаурус креации во paddocks како ќе завршат специјална Бесплатни мисии.Игра со семејството и пријателите, со лесен пристап drop-in, drop-out игра опција. (Достапно на конзола само.).По епски приказни на Јура Парк, Изгубениот Свет : Јура Парк и Јура Парк III, како и на многу очекуваната Јура Светот, ЛЕГО Јура Светот е првиот videogame каде играчите ќе бидат во можност да се доживее и да се доживее сите четири Јура филмови.Reimagined во ЛЕГО форма и кажано во TT Игри' потпис класичен ЛЕГО хумор, возбудлива авантура пресоздава незаборавни сцени и акциони секвенци од филмови, овозможувајќи им на навивачите за да играат преку клучни моменти и давајќи им можност целосно да ги истражуваат експанзивна основа на Isla Nublar и Isla Sorna.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.