• Обновено
Bionic Командоси: Елита Сили

Bionic Командоси: Елита Сили

Оценката:
DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Играта Момче се чини дека имаат милијарди игри кои вклучуваат херој работи од лево кон десно и скокање во текот платформи, но Bionic Командоси се издига над нередот со своите интересни се на страна-лизгање акција жанр.За разлика од повеќето страна-лизгање акција игри, вашиот командоси (борци како машки или женски) не можат да скокаат од платформа на платформа.Сите права се задржани.Експлозијата преку десетици уникатен непријатели со твоите Напад Пушка; Ракета Фрлач; и Пламен Thrower како што се обидуваат да го уништи доминирам; Arturus; и да снимите вашиот татковина на Karinia од надворешниот уништување! - Сите-нова игра врз основа на претходно аркада; парични КАЗНИ и Game Boy верзии.извршување(function(A) { A.Може повремено да се најдете копнеж за нивоа и графички стил на оригиналната игра, но со новиот модел не разочара во било кој начин.Навивачите на оригиналот ќе се сеќавам на кавга на случајно се случува во некоја област со погрешен communicator.Без разлика дали сте фан на оригиналот, на 1980-тите Bionic Командоси игри од аркада и оригиналниот Нинтендо Забава Систем, или сакате да се доживее еден од најдобрите наслови на Играта Момче Боја, ова е пренослив игри класичен. на('а : проширувач : toggle_description : за да се префрлате : колапс', функција(податоци) { прозорец.Репродукција во целина или делумно, во било која форма или медиум без писмена дозвола на Game Spot е забрането.Вие сте teh совршена синтеза на човековите и машина-Bionic Командоси.Bionic Командоси : Елита Сили. Game Spot Преглед.Едноставно кажано, Bionic Командоси е мора да сопствена Игра Момче игра.Вие сте испратен во само со пиштол и вашиот bionic рака, која ќе ја користите за да го добиете од место до место. - Играј како машки или женски Bionnic Командоси.Ќе ја преземе улогата на командоси со супер-со можност да биде продолжен bionic рака.Имаше еден стар, црно-бела Игра Момче конверзија на НСВ игра која додаде неколку нови функции, и тоа беше убаво на допир, но една цела нова игра би бил многу поубаво.Не можете да скокаат во Bionic Командоси, па единствениот начин да се фати воздух е да се справуваме на таванот со вашата рака и замав од место до место.Сите ликови се непречено анимирани и, имајќи ја предвид малата големина на екран, нивоа се многу детални.Capcom е страна-лизгање стрелач никогаш не навистина предизвика продолжението.Користете го вашиот Bionic Ноктот да се справат и замав низ повеќе од 20 нивоа на шума; пустината; планините и футуристички градови.Ликовите имаат тони рамки на анимација, па сè од трчање за да се занишан од вашата рака е многу течност.Овој пресврт носи освежување малку стратегија на општо брза акција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.