• Обновено
kathson Bunny Џвакање Играчки за Заби Мелење,Зајакот Дрвени Нула Одбор Нозе Подлога Rotatable Миленичиња Игра Играчка за Chinchilla Гвинеја Свињи Други Глодар домашни Миленици

kathson Bunny Џвакање Играчки за Заби Мелење,Зајакот Дрвени Нула Одбор Нозе Подлога Rotatable Миленичиња Игра

Оценката:
DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

Ублажување на нашите мали миленичиња болки во зглобовите, регулирање на моторни нервен систем.Rotatable милениче платформа, исто така, може да им помогне на нашите домашни миленици намалите стресот и да ги убијат досадно време, спречување на нив од гризе мебел или кафези.Природни мелење камен chinchilla играчки ефикасно да им помогне на глодари мали животни брусење заби,за да се спречи секачи премногу долго за да влијаат на исхрана,богата со единствена високо калциум елемент.Ние може да висат миленици сакаше играчки или третира да им помогне на нив се повеќе време за да репродуцира или да се вежба,Симпатична Морков Боја е многу светла, особено да го фати окото на домашно милениче,промовирање на интеракцијата помеѓу пет и ние.Пакет Се Вклучени : .Ова се џвака играчка е направена од свежи applewood стапови и луцерка во прав, која е професионално суви и го прегрна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.