• Обновено
Мини Сисал Моркови - Хрчак & Мали Животни Играчка

Мини Сисал Моркови - Хрчак & Мали Животни Играчка

Оценката:
DEN 1416.00

Тековен
Во магацинот.

Пченка лист џвакање и фрли играчки.Совршен рефил за Досадата Прекинувач Морков Игра Печ.Идеален за зајаци, гвинеја свињи и стаорци.Кога станува збор за домашни миленичиња додатоци, ружино дрво се нуди неспоредливи портфолио кое вклучува нешто за секој вид на домашно милениче од многу големи за многу големи во срцето.Нашата компанија се развива брендови кои претставуваат наградува начин на живот, воден од грижата за вашето домашно милениче благосостојба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.