• Обновено
Changeary морско свинче Играчки 7 Парчиња Set-Стаорец Играчки Стаорец Кафез Додатоци Прилагодливи морско свинче Тунелот Хрчак Топки за Мали Животни Играње, 7 Парче Сет

Changeary морско свинче Играчки 7 Парчиња Set-Стаорец Играчки Стаорец Кафез Додатоци Прилагодливи морско свинче

Оценката:
DEN 407.76

Тековен
Во магацинот.

Нова Вредност Пакет : нов 7-парче сет на мали животни играчки ги комбинира омилени играчки за мали животни преку истраги.Тоа обезбедува мали животни со места за криење, возен игра топки се поттикне интерес, љубопитност и се вежба, и мелење играчка за заштита на забите.Сеопфатни и Различни Играчки : Според природата на мали животни, тоа вклучува прилагодливи тунел за крие, 3 активниот возен игра топки и 3 рачно изработени мелење играчка стрингови направени од различни природни материјали.Прилагодливи морско свинче Тунелот : Тоа може да се прилагоди според мали животни кафез.Дијаметарот на симулирани тунелот е 2.9 инчи, и растеглив опсег е 7.9-31.5 инчи.Направени на силни и издржливи високо-квалитетни PP материјал.Природни Хрчак Топката и Мелење Низи : Направен од Природни Алги, Вода Hyacinth, Ратан, Corngrass, Тимотеј сено, Слатка Бамбус Стапчиња, и Apple Стапчиња.Нивната големина е одредена од големината на мали домашни миленици, кои лесно може да се bitten за забавни активности.Одлично за џуџе зајаци, гвинеја свињи, bunnies, хрчак, chinchillas, degus или други глодари.Ние го избере Changeary како името на продавницата, што значи местото на промени, и целта е да се обезбеди постојано ажурирани производи.Возраст спектар опис : Сите Фази на Животот.На 7-парче мали животни играчка поставена избрани според истражувањето на пазарот дава миленици со голем број на играчки за да изберете од.Поттикнување интерес, љубопитност и да се вежба во текот на домашни миленици' игра, така што нивниот живот во кафез повеќе не е здодевен.Во исто време заштитите своите заби и телото здравје.Име на производ 7-Парче Мали Животни Играчка Поставена Пакет и Големината на Пакетот вклучува : 1 x морско свинче Тунел; 3 x Различни Материјали Хрчак Игра Топки; 3 x Различни Материјали за Џвакање Играчка Убоди Големина : морско свинче Тунелот : дијаметар од 4 инчи, на растеглив опсег е 7.9-31.5 инчи; Хрчак Игра Топки : Околу 2,6 инчи; Џвакање Играчка Убоди : 3.9 x 6.69 инчи/3.8 x 8.27 инчи Препораки се Одлични за џуџе зајаци, гвинеја свињи, bunnies, хрчак, chinchillas, degus или други глодари.Се организира според ситуацијата на вашето домашно милениче кафез, така што мали домашни миленици, исто така може да се доживее забава во кафез.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.