• Обновено
Игра На Табла Торба - [Ранец/Рамо, Рака/Багажот Се Лизга] - Поместена Одбор Игра Превозникот (Папрат Зелена)

Игра На Табла Торба - [Ранец/Рамо, Рака/Багажот Се Лизга] - Поместена Одбор Игра Превозникот (Папрат Зелена)

Оценката:
DEN 1656.00

Тековен
Во магацинот.

20"x12"x12" Внатре.Поместена Ранец Ремени, Хоризонтална Се Справи Со, Рамо, Рака, Багаж Се Лизга.Совршена Големина за 12"x12" Одборот Игри, се Носат Како Duffel Торба За Вашиот Поголеми Игри.Поместена На Сите 6 Страни Да Ги Заштитите Вашите Игри.Засилен Крои - Тешки Патентите - Отпорен На Вода.Намирници кеси, гума totes, или балансирање на еден голем оџак на игри се во ред.Но, има една торба, кој е изграден за потребите на вршење на игри е поубаво.Јас бев искрено се скептични во прв план.Тогаш почнав со еден.Обликот е совршено се вклопуваат за заеднички игри.Тоа е доволно голем за да ги собере сите игри сакате да се земе.Поместена и поддржан на сите 6 страни па вашите игри воопшто не се оштетени во транспортот.Користете игра на табла торба која е дизајнирана и големина за совршено да се одржи вашите игри.Лесно да се носат со засилен врвот на рака, или фрли на вашиот назад, ако имаш повеќе крстоносните. 12 инчи широка за да се совпадне со "стандард" игра на табла кутија големини совршено. 12 инчи широка за да се совпадне со "стандард" игра на табла кутија големини совршено.Одговара на седум големи игри.Новиот дизајн дури и ви овозможува да го носат како duffel торба така што може да ги собере оние поголеми игри сакате да се утврдат станот.Или, не она што повеќето луѓе не и pack 5 големи оние кои и потоа ставам 8 малку повеќе игри во врвот.Можеби држи неколку игри со карти во предниот џеб.Сигурно ќе имаат време да се игра, 15 игри вечерва!.Оваа торба добива работа.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.