• Обновено
Knitter е Гордост Игли за Плетење Zing Меѓусебно 4.5 инчен Deluxe Set Пакет со 1 Artsiga Занаети Торба 140301

Knitter е Гордост Игли за Плетење Zing Меѓусебно 4.5 инчен Deluxe Set Пакет со 1 Artsiga Занаети Торба 140301

Оценката:
DEN 1893.36

Тековен
Во магацинот.

Пакетот вклучува 1 Knitter е Гордост Zing Меѓусебно во 4.5.Делукс Игли се Поставени комплет со 1 Artsiga Занаети Торба.Сет вклучува 9 меѓусебно во 4.5.игли за плетење во црвена големини : НИ 4 (3.5 mm), НИ 5 (3.75), НИ 6 (4mm), НАС 7 (4.5 mm), НИ 8 (5мм), НИ 9 (5.5 мм), 10 (6mm), НИ 10.5 (6.5 mm), НАС 11 (8мм) и 1 секоја од 3 канапи да се направи 24" исклучително мазна површина овозможува конците да се движат брзо и без отпор.Еластични, флексибилни кабли се постават рамна, без kink или пресврт и лесен за складирање; ласерски печатени големини на сите игли.Artsiga Занаети Проектот Торба мерки 13 x 16 инчи; вклучува drawstring за лесно затворање и рамо ремени за лесна за носење на и водење проекти on-the-go.Пакетот вклучува 1 Knitter е Гордост Zing Меѓусебно во 4.5.Делукс Игли се Поставени комплет со 1 Artsiga Занаети Торба.Сет од 9 меѓусебно игли во црвена 5/3.75; 6/4mm; 7/4.5 милиметри; 8/5мм; 9/5.5 mm; 10/6mm; 10.5/6.5 mm; 11/8мм.Канапи : 1 едни на 24" вклучува drawstring за лесно затворање и рамо ремени за лесна за носење на и водење проекти on-the-go.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.