• Обновено
MCS 66962 Бар Никој Дрво Штица Пиво Сорти Ѕид Уметност, 10x20, Браун

MCS 66962 Бар Никој Дрво Штица Пиво Сорти Ѕид Уметност, 10x20, Браун

Оценката:
DEN 599.76

Тековен
Во магацинот.

Забава ѕид décor за вашата кујна, rec-соба, или бар област.Медиум woodgrain заврши.Виси на ѕидот за користење на пред-прилог keyholes.Вкупната димензија е 10 W x 20 x .375 D.Направени од вуди со silkscreen изразување.На MCS бар никој Пиво сорти ѕид уметност создава единствен décor парче Пиво ентузијасти ќе љубов.На planked дрво дизајн и средни woodgrain заврши надополнува било оркестарот стил.Ова дело е совршен за вашата човек пештера, бар област, или rec-соба.Лесно да се откажам уметноста на вашиот ѕид со прилог клучалката закачалки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.