• Обновено
USB В Ѕид Полнач, LDNIO 32W 3 Порти Полнење Блокови, PD 20W и КК 18W Брз Полнач кој е Компатибилен со iPhone 13/13 Мини/13 Pro/13 Про Max/12/11, iPad Mini/Pro,Пиксели, Галакси, Вклучени 3FT USB-C Кабел

USB В Ѕид Полнач, LDNIO 32W 3 Порти Полнење Блокови, PD 20W и КК 18W Брз Полнач кој е Компатибилен со iPhone

Оценката:
DEN 383.52

Тековен
Во магацинот.

【Вкупно 32 W Брзо Полнење】LDNIO USB C полначот ажурирање PD 20 W Max, вжештена-брзо брзини на власт до i Phone 13 преку USB C излезна порта, ефикасно од 0 до 50% батеријата во само 30 минути, заштедувајќи ви многу време. 【Еден за Сите】Овој полнач блок има вкупно 32w може да ги поддржи истовремено полнење до 3 мобилни уреди.На 20 W USB C излез и 18 W КК излез и 12 W Авто излез,32 W вкупно излез од 3 порти. 【Безбедност за Заштита на】USB ѕид полначот има многу безбедно заштита функција, како што се Зголемена Топлина Дисипација, Краток Спој Заштита, во Текот-напон Заштита, во Текот тековната Заштита, огноотпорни и што ќе ви овозможи да ја користите со повеќе мир на умот и да ги елиминираат потенцијалните безбедносни опасности. 【Интелигентно Моќ Распределба】Овој полнач блок заштедува 50% на полнење времето на чекање благодарение на заедничката Полнење Систем, полнење 3 уреди истовремено со интелигентно моќ распределба без да се жртвува пад на енергија. 【Широк Компатибилност】Овој USB C станица за полнење овозможува брзо полнење на речиси сите USB и USB C телефони, таблети и повеќе, вклучувајќи го и i Phone 13/13 Мини/13 Pro/13 Про Max/12/11, i Pad Mini/Pro, Пиксели, Галакси.Модел No : A3513 Q.Влез : AC100-240 V~,50/60 Hz, 0.8 Макс.PD Излез : 5 V=3А, 9 V=2 A, 12 V=1.67 A, 20 W Max.КК Излез : 5 V=3А, 9 V=2 A, 12 V=1.5 V 18 W Max.АВТО-ID Излез : 5 V=2.6 А. Вкупна Моќ : 32 W.Модел No : A3513 QInput : AC100-240 V~,50/60 Hz, 0.8 На Max PD Излез : 5 V=3А, 9 V=2 A, 12 V=1.67 A, 20 W Max QC Излез : 5 V=3А, 9 V=2 A, 12 V=1.5 V 18 W Max AUTO-ID Излез : 5 V=2.6 ATotal Моќ : 32 W.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.