• Обновено
Leviton 84001 1-Банда Го Вклучите Уредот Вклучете Wallplate, Стандардна Големина, Уредот Планината, Од Не ' Рѓосувачки Челик

Leviton 84001 1-Банда Го Вклучите Уредот Вклучете Wallplate, Стандардна Големина, Уредот Планината, Од Не '

Оценката:
DEN 122.16

Тековен
Во магацинот.

ЗАШТИТНА ФОЛИЈА : Item бродови со сина или јасно пластика покривање на кои мора да бидат отстранети пред инсталација.Лесно да се Чисти, Мазна Завршница.Не-Запалива.Боја-Одговараше Монтажа На Метални Навртки Обезбедени.УЛ Наведени и АДС Уверение. 4.5 во L x 2.75 во W 0.22 во Т. Опис на Производот Leviton 84001 003-000 1-за да се Префрлате Стандардна Големина Ѕид Плоча, 1 Банда, 4-1/2, L 2-3 X/4 во W 0. 22 Т, Сатен, 1-Pack, од Нерѓосувачки Челик, Од Производителот Leviton Комбинација Wallplates доаѓаат во различни конфигурации и банди и се на располагање во широк избор на материјали, вклучувајќи, алуминиум, месинг, од не ' рѓосувачки челик и пластика, и во асортиман на бои.Ако имате единствена апликација, Leviton исто така, може да се прилагодите на wallplate за одредена работа.1-Банда Го Вклучите Уредот Вклучете Wallplate, Стандардна Големина, Уредот Планината, Од Не ' Рѓосувачки Челик.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.