• Обновено
Аниме Светлина Прекинувач Поклопец Еден Toggle Switch Плоча Аниме Ѕид Плоча Покрие Декоративни 1 Банда Toggle Светлина Прекинувач Поклопец 2.7x4.5 инчен

Аниме Светлина Прекинувач Поклопец Еден Toggle Switch Плоча Аниме Ѕид Плоча Покрие Декоративни 1 Банда Toggle

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

【Материјал】Аниме Светлина Прекинувач Поклопец изработени од поликарбонат термопластични материјал, издржлив, флексибилен и адаптибилен, можат да го издржат тешко влијание и гравитацијата. 【Совршена Големина】4.5x2.7 инчен/11.4x7 cm, стандардна големина,лесно да го инсталирате на ѕид плоча, што ги прави лесно да ги красат било стандардна големина 1-Банда светлина switch плоча. 【Карактеристики 】непречено заоблени работ дизајн може да се спречи акумулација на прашина, лесно е да се чисти, отпорни на топлина, бледнеат-отпорни, и може да издржи температура од 100°C. 【Погоден】Тоа е многу погодна за декорација станбени и комерцијални области.Тоа е инсталиран на светлината се префрлите ѕид панел на соба за декорација на детски соби и спални соби за да додадете забава. 【Пакет】Аниме ѕид плоча со 2 насликани завртки во иста боја.Аниме ѕид плоча се многу погодна за луѓе кои сакаат анимација, што се користи за да се украсуваат своите куќи, спални соби, детски соби.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.