• Обновено
Arlington Индустрии CP3540-2PK Ѕид Плочи, 2-Pack, Бела

Arlington Индустрии CP3540-2PK Ѕид Плочи, 2-Pack, Бела

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Зачувај кога ќе го купите 2 пакет!Подлабоко покрие работи со пан кутии, без потреба да се намали на пост.Доаѓа подготвен да се инсталира со обезбедени #8 навртки или задниот дел од постојните завртки да се прифати notched заградата.Заградата има две одделни покрие монтажа опции : навој пост турка во, за рамни тавани, или завртки за текстура/нерамна тавани.Атрактивни насловната плоча - По инсталацијата, завртки не се покаже на таванот.Paintable пластичен капак плоча ја елиминира гребнатини ќе го добиете со насликани метални капаци, исто така, ги опфаќа лошо намали base.Arlington CP3540-1 C 3-1/2 Инчи и 4 Инчен Таванот Кутија со Капак.Arlington е CP3540-1 ги опфаќа неискористени 3-1/2 инчи и 4 инчен круг и octagonal кутии пред инсталација на фан или тела.Не-rusting, paintable пластика.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.