• Обновено
Лесно-Пресврт Пресврт-On Wire Конектор, Стандарден Тип, 22-14 AWG Жица Опсег, 600V, Портокалова (Картон на 50000)

Лесно-Пресврт Пресврт-On Wire Конектор, Стандарден Тип, 22-14 AWG Жица Опсег, 600V, Портокалова (Картон на

Оценката:
DEN 993.60

Тековен
Во магацинот.

Пламен retardant УЛ 94 V-2 термопластични школка обезбедува одлични електрична изолација.Фиксни, прецизни плоштадот жица пролет обезбедува безбедна грчевито држејќи се на проводници.Длабоко здолниште влез обезбедува заштита од flashover и шорцеви.Сигурни-зафат ребра, грчевито држејќи се подобри способноста и удобност.Компактен дизајн обезбедува соодветна инсталација-особено во тесни простори.NSI Лесно-Пресврт Пресврт-On wire конектор.Пламен retardant УЛ 94 V-2 термопластични школка обезбедува одлични електрична изолација.Температурата оценка 105 степени C (221 степени (F).Фиксни, прецизни плоштадот жица пролет обезбедува безбедна грчевито држејќи се на проводници.Длабоко здолниште влез обезбедува заштита од flashover и шорцеви.Сигурни-зафат ребра, грчевито држејќи се подобри способноста и удобност.Компактен дизајн обезбедува соодветна инсталација-особено во тесни простори.Навој тунел влез води жици во полнач лесно.Пред-извртување на жици не е потребно. 1,000 volt максимум во тела и знаци.За бакарна жица само.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.