• Обновено
Allen Bradley 100-Fa40 - Пакување од 2 - Серија Б, Помошен Контакт Блок 100-Fa40 - Пакување од 2 - Серија B

Allen Bradley 100-Fa40 - Пакување од 2 - Серија Б, Помошен Контакт Блок 100-Fa40 - Пакување од 2 - Серија B

Оценката:
DEN 1080.00

Тековен
Во магацинот.

Тежина : 1.33 lb.Производ Димензии : 8.00 x x 8.00 6.00 инчи.Состојба : Користено - Добро.Allen Bradley 100-Fa40 - Пакување Од 2 -Серија Б,Помошен Контакт Блок,Пред Монтажа,4 N. O., 0 Н. В., Ac-12,690 V,10 A.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.